Grast-MTB

Szukaj w serwisie

» Szukaj

Architekt wnętrz

Firma Grast & MTB działa na rynku mazowieckim od 1990 roku.
Deweloperom,  generalnym wykonawcom, klientom hurtowym, indywidualnym oraz instalatorom oferujemy markowe produkty z techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej w atrakcyjnych cenach.
Od 5 lat Klientom indywidualnym oferujemy usługę kompleksowej REALIZACJI WNĘTRZ POD KLUCZ.

Obecnie zatrudnimy

ARCHITEKTA WNĘTRZ
DO DZIAŁU WYKOŃCZEŃ MIESZKAŃ POD KLUCZ

Miejsce pracy salon ulica Jagiellońska 2

Opis stanowiska:

  • Spotkania z klientami i wykonywanie projektów aranżacji wnętrz mieszkalnych
  • Odpowiedni dobór materiałów do aranżacji wnętrz
  • Przygotowywanie i koordynacja projektów wykonawczych (nadzór na realizacją projektów)
  • Sporządzanie inwentaryzacji architektoniczno-budowlanych niezbędnych do opracowania projektu  wnętrz
  • Przygotowywanie koncepcji oraz projektów wykonawczych niestandardowych mebli na wymiar typu zabudowy kuchenne, garderoby, meble recepcyjne
  • Budowanie relacji z potencjalnymi i obecnymi klientami, w szczególności poprzez aktywną sprzedaż produktu jakim jest wykończenie wnętrz

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Architektura , Architektura Wnętrz
  • Doświadczenie w projektowaniu wnętrz mieszkalnych
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Umiejętność koordynowania prac od projektu do realizacji
  • Bardzo dobra znajomość programu CAD Decor i AutoCad (również 3d)
  • Doskonała znajomość bieżących trendów w aranżacji wnętrz mieszkaniowych, dostępnych na rynku rozwiązań i dostawców materiałów wykończeniowych
  • Wiedza z zakresu projektowania, prawa budowlanego, norm, warunków technicznych, zasad odbioru robót budowlanych
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikatywność pozwalająca na budowanie relacji z klientami firmy
  • Wysoka kultura osobista, umiejętność szukania kompromisów, asertywność i umiejętność prezentowania rozwiązań

Oferujemy:

  • Udział w realizacji mniejszych i dużych projektów
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon komórkowy, oprogramowanie
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego , szkolenia
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub własnej działalności gospodarczej
  • Wynagrodzenie stałe + system prowizyjny

CV  prosimy przesyłać na adres praca@grast-mtb.pl w tytule maila wpisując „Architekt Wnętrz Jagiellońska 2"

Prosimy o załączenie następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r.Nr 101, poz.926 ze zm.)”.

*Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Złóż swoją aplikację

Imię
Nazwisko
Curriculum Vitae
List motywacyjny