Grast-MTB

Szukaj w serwisie

» Szukaj

Kierowca - zaopatrzeniowiec

Firma Grast & MTB to sieć hurtowni z szerokim asortymentem techniki sanitarnej, grzewczej i instalacyjnej, jak również salonów z wyposażeniem łazienek.
Działamy na rynku mazowieckim od 1990 roku.

Poszukujemy pracownika do działu wykończeń mieszkań pod klucz
na stanowisko:

KIEROWCA - ZAOPATRZENIOWIEC

Wymagania:

• Prawo jazdy kategorii B
• Wykształcenie średnie
• Smykałka do prac domowych tzw. „złota rączka” w zakresie m.in. hydrauliki, elektryki wszelkich drobnych prac wykończenia wnętrz

Zakres obowiązków:

• Logistyka towaru (dostawca – magazyn - budowa) odbiór towaru ze wskazanego miejsca, załadunek i wyładunek towaru dostarczanie towaru do klienta współpraca z magazynem
• W razie potrzeby drobne prace wykończeniowe w lokalach
• Ścisła współpraca z koordynatorem wykończenia mieszkań i projektantami
• Kontrola nad dokumentami dotyczącymi towaru i dbanie o zgodność towaru z potrzebną ilością
• Dbanie o to, aby przewożone towary były jak najbardziej bezpieczne i dobrze przymocowane, aby nie stwarzały zagrożenia dla innych osób i nie podlegały uszkodzeniom podczas przewożenia i dostawy

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy m.in. samochód typu Dacia Dokker, telefon komórkowy

CV prosimy przesyłać na adres praca@grast-mtb.pl w tytule wpisując „Kierowca-zaopatrzeniowiec”.

Prosimy o załączenie następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833)”.
*Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Złóż swoją aplikację

Imię
Nazwisko
Curriculum Vitae
List motywacyjny