Grast-MTB

Szukaj w serwisie

» Szukaj

Przedstawiciel Handlowy ds. Inwestycji

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów strategicznych: deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe oraz inne podmioty
  • Obsługa dotychczasowych klientów w dziale inwestycji
  • Aktywny kontakt z klientem po złożeniu oferty i w trakcie procesu zamówienia
  • Utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami
  • Realizacja założonych planów sprzedaży

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w kontaktach handlowych z poziomu B2B
  • Znajomość rynku inwestycji budowlanych
  • Sprawne planowanie i organizacja czasu własnego
  • Praktyczne umiejętności negocjacyjne
  • Tworzenie ofert
  • Nastawienie na wyniki
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie i/lub wykształcenie związane z branżą instalacyjną będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·        Pracę w stabilnej firmie

·        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

·        Wynagrodzenie stałe oraz premię uzależnioną od wyników

·        Duże możliwości rozwoju zawodowego, szkoleń i poszerzania wiedzy.

·        Narzędzia niezbędne do pracy: samochód, telefon, laptop, współpracownik w zespole do przygotowywania ofert.

CV z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres praca@grast-mtb.pl wraz z numerem referencyjnym i tytułem Handlowiec Inwestycje.

Prosimy o załączenie następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833)”.

*Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Złóż swoją aplikację

Imię
Nazwisko
Curriculum Vitae
List motywacyjny