Dobre strony kinkietów

Planujesz zmianę lub kupno oświetlenia dla Twojego domu? Doskonale, chcesz więc, aby było ono wyjątkowe. Ale czy na pewno? Niewiele ludzi przywiązuje jakąkolwiek wagę do oświetlenia. Jeśli ktoś robi remont to kupno lampy zostawia na koniec. A jak ją później wybiera? Ano z racji, że końce remontu to także końce funduszy, więc każdy kupuje tak, aby nie przepłacić. Nie zawsze jednak jest to najlepsze rozwiązanie. Oświetlenie, jest bardzo ważnym elementem wystroju. Dobrze dobrane, nie tylko doskonale się prezentuje, ale także dodaje uroku pomieszczeniom.

Nawet, jeśli skupimy się na wybieraniu oświetlenia to ograniczamy się do towarów albo najtańszych, albo takich, co podobają nam się najbardziej, ale kompletnie nie pasują do wystroju. Zazwyczaj zostajemy także przy jednym rodzaju, czyli zwykłych lampach. Zapominamy często, że istnieją jeszcze kinkiety, które prezydują się znacznie ciekawiej niż zwykłe lampy, które możemy spotkać praktycznie wszędzie.

Zalety kinkietów

Na pierwszym miejscu stawiamy oczywiście prezencję. Jeśli dopasujemy kinkiet do wystroju wnętrza to uzyskamy niesamowity efekt, który zachwyci nie tylko nasze oczy, ale także wszystkich gości. Kolejnym atutem jest to, że możemy oświetlić wybrany fragment pomieszczenia. Chodzi tu przede wszystkim o lustro w łazience czy tez toaletki. Dzięki użyciu kinkietu światło skupia się na miejscu, w którym powinno, czego nie zapewni nam zwykła lampa. Co więcej, za kinkiet zapłacimy mniej niż za dużą lampę, więc nawet, jeśli nie mamy sporych środków na zakup to może się udać „złapać” całkiem porządny sprzęt. Mamy także ogromny wybór kolorów, kształtów i wielkości.

Kinkiet Wielorybniczy Porcelanowy 01

Dlaczego wybór padł akurat na ten produkt? Przede wszystkim zaskakuje swoją prostotą. Jest dopracowany w każdym calu oraz wykonany z tworzyw najwyższej jakości, a co najlepsze jest polskiego pochodzenia. A więc kupując go, nie tylko zapewniasz wspaniały wgląd wnętrzom, ale również wspierasz polską gospodarkę. Kolejnym atutem jest ręczne wykonanie, co należy dzisiaj do rzadkości.

Mocowanie ścienne wykonane jest z drewna, a oprawka z porcelany. Kinkiet posiada także kabel koloru pomarańczowego o długości 3 metrów. Maskownica zrobiona jest z metalu, możemy jednak z niej zrezygnować na rzecz standardowej wtyczki do gniazdka.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *