Wybór oświetlenia – prostota plus elegancja

Lubisz zmiany? Posiadasz małe mieszkanie lub dom? Jeśli tak, i jeżeli jesteś już znudzony wystrojem swojego wnętrza to powinieneś coś zmienić. Możesz zacząć od małych dodatków typu obraz czy jakiś stolik. Jeśli jednak planujesz większe zmiany to zapewne bierzesz pod uwagę dużo wyższe koszty. Wchodzi w nie, wymiana nie tylko mebli, ale także zmiana koloru ścian. W takim przypadku trzeba się wykazać znacznie większa kreatywnością, albo grubszym portfelem, jeśli planujemy zamawiać architekta wnętrz. Jeżeli jednak lubimy wyzwania to warto samemu zacząć takie przeróbki lub poprosić do tego znajomego, który pomoże przy malowaniu i wnoszeniu nowych mebli.

Lampa idealna

Co jednak z oświetleniem? Często nie przywiązujemy do niego zbytniej wagi, bo „przecież to tylko lampa” i nawet nie zdajemy sobie sporawy jak dużo może ona zmienić w naszym wystroju. Od tego, na jaką się zdecydujemy będzie zależeć jak prezentować będzie się całe wnętrze. Jeśli będzie źle dobrana to możemy odczuwać dyskomfort. Dlaczego? Ponieważ jeśli w pokoju, w którym pracujesz zamontujesz lampę, która przyćmi całe światło to nie będziesz w stanie niczego przeczytać. A co gorsza, po paru godzinach Twoje oczy będą zmęczone i czerwone.

Jeśli poszukujesz lampy, która wpasuje się wszędzie to sprawdź „ lampę turkusowe oKo”. Jest ona nie tylko ciekawa kolorystycznie, ale także jej wykonanie nie pozostawia wiele do życzenia. Do jej produkcji lakierowanej stali z bardzo wysokim połyskiem oraz kabla o oplocie tekstylnym. Klosz wraz z podsufitką są w kolorze turkusowym zaś kabel, w złotym. Jej dużym atutem jest ręczne wykonanie, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Dzięki swojej budowie jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Odpowiednia długość kabla – 1 metr, sprawia, że nie musimy kombinować jak do niej sięgnąć, żeby np. wymienić żarówkę.

Dla kogo?

Taka lampa będzie pasować do praktycznie każdego wnętrza. Bez względu na to czy zamontujemy ją w kuchni czy w pokoju dziennym, to zarówno w jednym jak i w drugim pomieszczeniu będzie doskonale się prezentować. Jest ona także dostępna dla każdego, kto lubi prostotę i wyjątkowość. Idealna będzie również do pokoju dziecięcego lub dla nastolatki.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *