Jak dopasować lampę do wnętrza?

Poszukujesz wyjątkowej lamy do salonu, jadalni czy może pokoju syna lub córki? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to z pewnością chcesz znaleźć coś wyjątkowego. Dopasowując oświetlenie do wnętrza, powinniśmy myśleć nie tylko o ładnym wyglądzie, ale także komforcie użytkowania oraz dobrej jakości wykonaniu. Co z tego, że znaleźlibyśmy piękną lampę, jeśli po paru tygodniach rozpadłaby się nam? Szkoda pieniędzy i czasu na takie manewry. Lepiej jest poświęcić więcej uwagi przy wyborze oświetlenia, aby później nie żałować. Powinniśmy dokładnie przyjrzeć się zarówno jakości jak i producentowi. Jeśli decydujemy się na droższą lampę to wskazane jest również sprawdzenie opinii, jaką produkt czy wykonawca posiada. Jeśli okaże się, że nie jest zbyt wysoko oceniany – nie kupujmy tych produktów, ponieważ nie są warte ceny.

Co wybrać?

W zależności, jakie wnętrza posiadasz oraz całe wykończenie, powinieneś dopasować do nich lampę. Coraz częściej spotykamy się z nowocześnie urządzonymi domami czy mieszkaniami. Jeśli więc decydujemy się na taki właśnie styl to musimy pamiętać, aby nie dodawać żadnego wyposażenia, które zburzyłoby nasze wysiłki. Ostatnimi czasy bardzo modny jest także minimalizm, więc kupowanie obszernych i wymyślnych lamp może się okazać błędem, przez co najesz się wstydu podczas odwiedzin znajomych, którzy na nowoczesnych wnętrzach się znają.

Wpół ceramiczna lampa kosmiczna

Mimo iż, nazwa brzmi niecodziennie to będziemy bardzo miło zaskoczeni efektem, jaki możemy uzyskać po zamontowaniu lampy. Bardzo ciekawym elementem są oprawki ww. lampy, ponieważ są one inspirowane stylem dysz radzieckiej rakiety o nazwie Proton, stąd też tak ciekawa nazwa. Jeśli jednak chcesz konstruować podobną rakietę w domu to niestety ta lampa się do takich akcji nie nadaje.

Budowa lampy

Lampa wisząca posiada pięć ramion oraz kabel, którego oplot tekstylny jest koloru białego. Wszystkie ramiona lampy posiadają na zakończeniach oprawkę żarówkową E27, która cechuje się doskonałą estetyką wykonania. Do jej tworzenia został użyty bakelit oraz ceramika. Każdy kabel posiada długość 1 metr, więc nie ma obawy, że lampa okaże się za krótka. Bardzo ważnym atutem jest ręczne wykonanie, a także polskie pochodzenie wszelkich komponentów. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *