Oświetlenie nowego mieszkania

Jesteś na etapie remontowania mieszkania? Jeśli tak to z pewnością zdążyłeś wszystko już zaplanować oraz kupić wszystkie meble. Ale czy na pewno? Bardzo duża liczba osób, którzy rozpoczynają remont nie posiada konkretnych planów, związanych z wyposażeniem wnętrz.

Szczególnie zapominane i na szarym końcu są wszelkie dodatki. Dlaczego tak się dzieje? Zazwyczaj największe skupienie poświęcamy kolorom ścian, a następnie meblom. Jeśli jednak już zaopatrzymy się w te rzeczy to zostaje nam niewiele środków na kombinację z dodatkami. Tak, więc np. o oświetleniu przypominamy sobie, kiedy zaświecimy samotnie zwisającą żarówkę z sufitu. Co więc robimy? Pędzimy do sklepu, wybierając najtańszą lampę, która kompletnie nie pasuje do naszego wnętrza i tym właśnie sposobem psujemy cały efekt, jaki udało nam się uzyskać. Co z tego, że meble będą doskonale dobrane do ścian itp. skoro powiesimy lampę, która zamiast oświetlić zalety naszej pracy, to wyróżni drobne niedociągnięcia sprawiając, że będą bardziej widoczne.

Nie zostawiajmy na koniec kupna oświetlenia, ale zajmijmy się jego wyborem wraz z meblami, aby doskonale komponował się z całą resztą wystroju.

Lampa do kuchni, jadalni salonu

Zastanawiasz się, jakiego rodzaju klosz najlepiej będzie pasował do metalowych sprzętów w kuchni? Z pewnością nie czerwony czy żółty. Dla nowoczesnych wnętrz, należy dobierać nowoczesne klosze. Najlepszym rozwiązaniem będzie klosz metalowy – szczotkowany i polerowany. Będzie on nie tylko doskonale wytrzymały i odporny na wszelką parę i zabrudzenia, które towarzyszą korzystaniu z kuchni, ale zawyci nas również swoją prezencją.

Do jadalni, także musimy znaleźć coś wyjątkowego. Bardzo korzystnie będzie się tam prezentował klosz metalowy – miedź ze strukturą. Klosz ma budowę typu „oKo”, dzięki czemu, jako dodatek do jadalni oraz reszty elementów nadaje się znakomicie.

Zastanówmy się teraz nad salonem. Ile czasu w nim spędzamy? Z pewnością dużo więcej niż w innych pokojach, także gości przyjmujemy właśnie w tym pomieszczeniu. Musi, więc prezentować się idealnie, aby zachwycił wszystkich swoim designem i nowoczesnością. W podkreśleniu zalet tego pomieszczenia pomoże klosz metalowy – blady turkus. Ciekawa barwa, zapewnia dopasowanie do wybranych elementów wystroju, zaś konstrukcja oraz wykonanie – zgra się z meblami. Jest to doskonały sposób, aby zaskoczyć znajomych swoją kreatywnością, stylem oraz doskonałym gustem. Zaopatrując klosz w odpowiednią żarówkę zapewnimy idealne oświetlenie całego pomieszczenia, lub wybranych jego rejonów.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *