Gdzie i jak zamontować kinkiet?

Potrzebujesz oświetlenie na taras czy korytarz? Jeśli tak, to z pewnością nie poszukujesz wielkiej wiszącej lampy. Nie będzie się ona dobrze prezentować, a także będzie niewygodna i niefunkcjonalna. Jeśli chcesz nadać ciekawego stylu swoim wnętrzom to postaw na kinkiety. Dlaczego? Ponieważ wyglądają one doskonale, nadają pomieszczeniu uroku, a także są bardzo praktyczne. Kupując cały kinkiet nie mamy problemu z doborem klosza, którego kupno może być wyzwaniem. Aby go dopasować do reszty będziesz musiał stracić mnóstwo czasu i oczywiście pieniędzy. Dlaczego nie ułatwić sobie życia od razu? Jak to zrobić? Najlepiej postawić na prostotę i kupić cały kinkiet lub taki bez klosza. Mimo iż, może wydawać się to dziwne to rzeczywiście takie dodatki mogą doskonale się prezentować w wybranych wnętrzach.

Kinkiet Wielorybniczy 02

Dlaczego akurat ten? Co go wyróżnia? Przede wszystkim design. Kojarzą się one z wyposażeniem skandynawskich wielorybników. Jest, nie tylko prosty, ale także szalenie praktyczny. Wykonany z najlepszych tworzyw, czyli drewna oraz metalu. Połącznie idealne. Kabel jest czarny, a jego długość to aż 3 metry. W zestawie znajdziemy także metalową maskownicę, którą możemy zastąpić standardową wtyczką do gniazdka. Ręczne wykonanie kinkietu, zapewnia unikatowość oraz najlepszą perfekcje wykonania.

Gdzie zamontować?

Wspominaliśmy już o tarasie oraz korytarzu. Teraz jednak możesz być pozytywnie zaskoczony, ponieważ pasuje on także do pewnego pomieszczenia, czyli sypialni. Dlaczego tam? Przede wszystkim jest prosty a zarówno fenomenalny. Do nowoczesnych wnętrz nadaje się idealnie. Jeśli więc nie posiadasz jeszcze kinkietu nad łóżkiem to powinieneś zdecydować się na najnowszy design. Jeżeli zastosujesz żarówkę o słabszej mocy, uzyskasz niesamowity klimat w sypialni. Dzięki temu, tradycyjne świece, którymi zapewne próbowałeś już robić romantyczny klimat, możesz wyrzucić do kosza. Nie tylko unikniesz niebezpieczeństwa zajęcia się ogniem zasłon czy pościeli oraz innych łatwopalnych rzeczy, ale także zyskasz niesamowity dodatek rodem ze Skandynawii.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *